Acı Kaybımız

PDFYazdıre-Posta

sample

     Saygıdeğer büyüğümüz, değerli öğretmenimiz Zekeriya KALYON’u kaybettik. Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulundan emekli olduktan sonra okulumuzda görev alarak, 6 eğitim sezonu değişik seviyelerde sınıflar okutmuştu.

     Okulumuzdaki bütün sosyal,sportif,kültürel etkinlikler içerisinde yer aldı, okulumuzdaki her türlü projenin uygulanmasına destek verdi, öğretmenler odasına kattığı pozitif havayla hep birleştirici rol oynadı, örnek oldu.

     Okulumuza katkıları şüphesiz çok büyük, onu hep özleyecek ve arayacağız. Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun.

     En son 2011-2012 Eğitim öğretim yılı II. Dönem sonuna kadar Çatak ilköğretim okulunda sınıf okutmuştu.

Dönem sonunda rahatsızlanarak Akciğer kanseri teşhisiyle yaklaşık 8 aydır tedavi gören değerli büyüğümüz 26 Ağustos gecesi hakkın rahmetine kavuştu.

27 Ağustos günü Alaplı Merkez Camii önünde saat 11:00’de dost, arkadaş ve akrabalarından helallik alındıktan sonra memleketi olan Düzce Konuralp Hatıplı Ketenciler Köyü kabristanlığında göz yaşları ve dualarımızla uğurladık.

Ruhu şad olsun, mekânı cennet olsun. Saygıdeğer öğretmenimizin kederli eşi Nefiye teyzemize, Bülent Ecevit Üniversitesi Zonguldak Araştırma Hastanesi Müdürü Değerli oğlu Hakan Bey’e ve bütün yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Saygılarımızla…

 

                                            (Mekanın cennet olsun Zekeriya Hocam.)

 

KAYNAK:kasimliilkogretimokulu.k12.tr
 

Son Güncelleme: Cuma, 09 Nisan 2021 18:15  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Joomla SEO powered by JoomSEF

Kimler çevrimiçi?

Şu anda 4 konuk çevrimiçi